Карантинні пільги, – що нам пропонують

Перед наближення нового «локдауну» ми в Advice Group вирішили проаналізувати, яку ж допомогу пропонує нам держава. А пропонуються які-не-які, але варіанти підтримки.

Перелік тих, хто може претендувати на допомогу, можна легко знайти і на сайті Дії, і Кабінету міністрів, він затверджений у порядку з конкретними КВЕДами. Не будемо на цьому зупинятись, а перейдемо одразу до варіантів підтримки.

Так от, до «карантинних пільг» відносяться:

  • Одноразова матеріальна допомога суб’єктам господарювання – ФОП для себе можуть попросити у розмірі 8 тис грн. Отримати можуть ті, чий КВЕД є у переліку, якщо ФОП сплатив ЄСВ хоча б за 3 місяці 2020 року, займається діяльністю більше 3 місяців, та не є паралельно найманим працівником.
  • Одноразова матеріальна допомога застрахованим особамвиплата у зв’язку із втратою частини заробітку, теж 8 тис грн. Однак, тут працівник повинен самостійно звернутись із заявою, поданою ним в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (через додаток «Дія»). Основною вимогою для отримання такої допомоги є офіційне працевлаштування та основне місце праці (сумісники не можуть претендувати на отримання допомоги), а також основний вид економічної діяльності роботодавця заявлений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру станом на 31 жовтня 2020 року та відповідає визначеним у Переліку видів економічної діяльності, яким передбачається допомога, а також розмір заробітної плати не повинен бути вищим 30 тис грн.
  • Одноразова матеріальна допомога для ЮО, яка подається в центр зайнятості і розмір якої визначається пропорційно скороченому робочому часу працівників та становить не більше 8 тис. грн. Кошти призначаються лише для виплати працівникам. Право на неї мають лише ті ЮО, котрі вимушено скоротили або можуть скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу працівників, у тому числі через простій, після запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, для виплати найманим працівникам на підставі заяви про надання одноразової матеріальної допомоги. Тут теж є ряд обмежень – зокрема не можуть допомогу отримати сумісники; працівники, за яких сплачено менший розмір єсв, ніж за три попередні місяці; якщо роботодавець зареєстрований менше ніж 3 місяці або отримує допомогу по частковому безробіттю чи на дату набрання чинності Закону 1071, припинив діяльність.
  • Одноразова компенсація витрат на ЄСВ для ЮО: сума компенсації=загальна сума ЄСВ за лютий-листопад/10. Обмеження по виплаті компенсації такі ж, як і для матеріальної допомоги.

Основними перешкодами для отримання цих «карантинних пільг» є дуже стислі строки з 14 по 21 грудня, а також необхідність подання усіх заяв, зокрема і працівникам для себе, лише в електронній формі. Як ви розумієте – додаток «Дія» при такому навантаженні трохи підвис.

              Та це ще не всі пільги, які пропонує держава. «Прощення» податкових боргів». Звучить спокусливо, однак якщо ви великий платник податків чи банк, то вас це не стосується, а ще, якщо у вас борг з митних платежів чи наявне судове рішення, яке набрало законної сили, вам його не «простять».

Так а що ж пропонують? А от що:

  • Списання податкового боргу на нереальні 3060 грн
  • Відстрочення податкового боргу до 6800 грн для ФОП
  • Прощення фінансових санкцій за умови сплати основного боргу протягом 6 місяців з дня набрання чинності Закону 1071
  • І як бонус – можливість зменшення фінансових результатів до оподаткування на розмір отриманої допомоги та списаних податкових боргів і фінансових санкцій.

Ця допомога здається не досить серйозною, однак вона і передбачена для мікро-бізнесу, і скоріше виглядає як маленький бонус, щоб пережити січень. Але не забуваймо, що Україна не Німеччина чи Швейцарія. Зарплата у конвертах, використання ФОПів для оптимізації оподаткування є поширеною практикою у тій сфері, яка зараз найбільше страждає від обмежувальних заходів. Тому тримаймося!

Віта Подільчак

Бухгалтер Advice Group